Biuro    534 998 529       biuro@firesave.pl        
Dział serwisowy    733 324 100      Dział projektowy/budowlany    609 424 100      Dział konstrukcyjny   578 691 100

Kto może wykonać konserwację systemu detekcji gazów?

Przegląd takiego systemu może wykonać osoba z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, która została przeszkolona u producenta danego systemu. Osoba powinna przedłożyć zaświadczenie uprawniające go do konserwacji danego systemu. Obsługujemy systemy detekcji gazów takich firm jak: GAZEX, DUOMASTER, ELPEG I INNE.

Nasz zespół świadczy usługę projektowania, instalacji oraz wykonuje przegląd i konserwacje systemów detekcji gazów toksycznych i wybuchowych w garażach podziemnych oraz kotłowniach.. Posiadamy odpowiednie uprawnienia, wiedzę i doświadczenie z tego zakresu.

Zapraszamy do współpracy właścicieli obiektów usługowych oraz zarządców nieruchomości.

Detektor gazu to nic innego jak urządzenie sygnalizujące przekroczenie określonych stężeń gazu, dlatego też wykonując przegląd, każdy detektor poddajemy pomiarowi czułości za pomocą testowego gazu laboratoryjnego. W sytuacji uznania detektora za uszkodzony konieczna będzie jego kalibracja. Na czas demontażu i naprawy sensora montujemy urządzenie zastępcze, aby zapewnić ciągłość w działaniu. Zalecane jest, aby przegląd systemu detekcji gazu w kotłowniach jak i w garażach przeprowadzony był co najmniej raz do roku. Możliwość zastosowania powyższego systemu znajduje odwzorowanie zarówno w hotelach, biurach, budynkach użyteczności publicznej jak również w budynkach zawierających pomieszczenia będące zagrożone emisją gazów toksycznych i wybuchowych.

Nasi projektanci i instalatorzy posiadają niezbędną wiedzę popartą doświadczeniem. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji dotyczących wykonania projektu i instalacji systemu detekcji gazu skontaktuj się z nami:

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych