MONTER INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH /  ELEKTRYK

Twój zakres obowiązków · Montaż instalacji teletechnicznych na obiekcie ( głównie systemów sygnalizacji pożaru i systemów sterowania gaszeniem ) · Uruchamianie instalacji niskoprądowych · Serwis i konserwacja instalacji niskoprądowych · Współpraca z projektantami instalacji oraz działem technicznym · Diagnozowanie uszkodzeń oraz dokonywanie ich napraw · Sporządzanie protokołów i niezbędnej dokumentacji serwisowej Nasze wymagania · Znajomość […]

Inspektor ochrony ppoż.

Opis stanowiska pracy:     praca biurowa, ściśle powiązana z branżą ppoż.,     sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej,     nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami firmy,     kontrola i nadzór nad przepływem dokumentacji między firmami,     kontakt z zewnętrznymi firmami i instytucjami. Wymagania:     dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność.     ukończony kurs Inspektora […]

Pracownik fizyczny – serwisant systemów ppoż.

Opis stanowiska pracy   montaż wewnętrznych sieci hydrantowych, wodnych i sanitarnych,   montaż instalacji niskoprądowych,   prace ogólnobudowlane tj. montaż i regulacja drzwi, montaż podręcznego sprzętu gaśniczego, elementy prac wykończeniowych. Wymagania:    wykształcenie zawodowe,   umiejętność czytania i analizowania dokumentacji budowlanej,   prawo jazdy kat. B,   doświadczenie w pracy budowalnej. Oferujemy:   zatrudnienie w stabilnej firmie, […]