Biuro    534 998 529       biuro@firesave.pl        
Dział serwisowy    733 324 100      Dział projektowy/budowlany    609 424 100      Dział konstrukcyjny   578 691 100

Co to jest ekspertyza przeciwpożarowa?

Ekspertyza przeciwpożarowa to dokument sporządzany przez rzeczoznawcę ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, a w szczególnych przypadkach również przez rzeczoznawcę budowlanego w celu zaproponowania alternatywnych rozwiązań, pozwalających spełnić przepisy z zakresu ochrony przeciwpożarowej w przypadku rozpatrywanego budynku. Na podstawie ekspertyzy PPOŻ. inwestor otrzymuje zgodę na użytkowanie budynku.

W zakres naszych usług wchodzi opracowanie ekspertyzy PPOŻ. zgodnie z obowiązującymi przepisami i wytycznymi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie, wybierzemy rozwiązania, które zrekompensują niespełnienie przepisów oraz zapewnią akceptowalny poziom bezpieczeństwa użytkownikom obiektu.

W imieniu inwestorów występujemy do Komendantów Wojewódzkich Państwowej Straży Pożarnej w celu uzgodnienia ekspertyzy przeciwpożarowej i uzyskania odstępstwa od wymagań niektórych przepisów.

Ile kosztuje opracowanie ekspertyzy?

Cena ekspertyzy PPOŻ. zależy od kilku czynników. Jest to przede wszystkim wielkość budynku, stopień skomplikowania oraz jego przeznaczenie. Bez tych informacji nie jesteśmy w stanie oszacować konkretnych kosztów, dlatego zachęcamy do kontaktu. Na podstawie przekazanych informacji, planów, dokumentów wycenimy naszą usługę, a po zaakceptowaniu kosztów, przygotujemy profesjonalną ekspertyzę przeciwpożarową.

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych