Biuro    534 998 529       biuro@firesave.pl
Dział serwisowy    733 324 100      Dział projektowy/budowlany    609 424 100      Dział konstrukcyjny   578 691 100

1.  𝘼𝙨𝙮𝙨𝙩𝙚𝙣𝙩 𝙙𝙨. 𝙊𝙘𝙝𝙧𝙤𝙣𝙮 𝙋𝙧𝙯𝙚𝙘𝙞𝙬𝙥𝙤𝙯̇𝙖𝙧𝙤𝙬𝙚𝙟

𝙏𝙬𝙤́𝙟 𝙯𝙖𝙠𝙧𝙚𝙨 𝙤𝙗𝙤𝙬𝙞𝙖̨𝙯𝙠𝙤́𝙬:
- udział w realizacji dokumentacji formalno-prawnej związanej z realizacją projektów,
- udział w realizacji dokumentacji projektowej,
- przygotowanie oraz aktualizacje dokumentacji.

𝙉𝙖𝙨𝙯𝙚 𝙬𝙮𝙢𝙖𝙜𝙖𝙣𝙞𝙖:
- wykształcenie minimum średnie, mile widziany kierunek techniczny,
- znajomość pakietu Microsoft Office oraz programu AutoCad,
- rozwinięte kompetencje komunikacyjne.

𝙈𝙞𝙡𝙚 𝙬𝙞𝙙𝙯𝙞𝙖𝙣𝙚:
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność analizy dokumentacji technicznej i czytania rysunków technicznych,
- ogólna znajomość przepisów pożarowych, warunków technicznych oraz związanych z nimi przepisów,
- chęci i zaangażowanie do pracy - kwestia najważniejsza !

𝙊𝙛𝙚𝙧𝙪𝙟𝙚𝙢𝙮:
- Prace od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.
- atrakcyjne wynagrodzenie: od 4 000,00 zł netto ( w zależności od Twojego doświadczenia),
- ubezpieczenie grupowe oraz karta Multisport,

2.  Pracownik fizyczny - serwisant systemów ppoż.
Zatrudnimy pracownika fizycznego 🔧🔩

Opis stanowiska pracy

✔️  montaż wewnętrznych sieci hydrantowych, wodnych i sanitarnych,

✔️  montaż instalacji niskoprądowych,

✔️  prace ogólnobudowlane tj. montaż i regulacja drzwi, montaż podręcznego sprzętu gaśniczego, elementy prac wykończeniowych.

Wymagania:

✔️  wykształcenie zawodowe,

✔️  umiejętność czytania i analizowania dokumentacji budowlanej,

✔️  prawo jazdy kat. B,

✔️  doświadczenie w pracy budowalnej.

Oferujemy:

✔️  zatrudnienie w stabilnej firmie,

✔️  niezbędne narzędzia pracy,

✔️  dofinansowanie karty Multisport,

✔️  dofinansowanie ubezp. na życie.

3.  Inspektor ochrony ppoż.

Opis stanowiska pracy:

 ✔️   praca biurowa, ściśle powiązana z branżą ppoż.,

 ✔️   sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej,

 ✔️   nawiązywanie pozytywnych relacji z klientami firmy,

 ✔️   kontrola i nadzór nad przepływem dokumentacji między firmami,

✔️    kontakt z zewnętrznymi firmami i instytucjami.

Wymagania:

✔️    dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność.

✔️    ukończony kurs Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej – warunek konieczny.

✔️    otwartość na wiedzę techniczną.

✔️    umiejętność pracy w zespole (komunikatywność).

✔️    prawo jazdy kat. B

✔️    obsługa pakietu  Microsoft Office oraz programów edytowalnych tj. DWG

Oferujemy:

✔️    stabilność zatrudnienia,

✔️    pewne wynagrodzenie co miesiąc,

✔️    profesjonalne szkolenia przez wykwalifikowaną kadrę,

✔️    praca w godzinach 7.00 - 15.00 od poniedziałku do piątku,

✔️    możliwość rozwoju wewnątrz firmy.